Naše eventy

Small Dragon boat festival 2018

Promoline, Buď Lepší

Rekreačná zóna Lodenica v Trenčíne hostila poslednú augustovú sobotu preteky dračích lodí na rieke Váh. Atraktívne podujatie po roku opäť otestovalo fyzické sily, koncentráciu a tímové cítenie domácich i zahraničných posádok.

fotogaléria

Aróma 2018

Promoline

Vystavovatelia priniesli do Trenčína na Festival Aróma jedinečné odrody kvalitnej kávy z celého sveta, výberovú čokoládu, chutné dezerty čaje.

fotogaléria

Business ples 2018

Promoline, Atrio

Fotogaléria, reportáž a zostrih najlepších momentov z Business plesu 2018

fotogaléria

Business ples 2017

Promoline, Atrio

Fotogaléria, reportáž a zostrih najlepších momentov z Business plesu 2017.

fotogaléria

Festival malých dračích lodí 2017

Promoline, Buď Lepší

Festival nastavil vysokú latku medzi účastníkmi pretekov dračích lodí.

fotogaléria

Ples Trenčanov

Event pre verejnosť

Tento ples sme pripravili s cieľom oživiť tradíciu plesov pre Trenčanov. Ples otvorila speváčka Kristína, hviezdou večera bola Helena Vondráčková, moderátorská dvojica Didiana a Andrej Bičan sprevádzali hostí bohatým sprievodným programom a do rána do tanca hral DJ Kajo.

fotogaléria

Referencie

Pravidelné eventy ktoré organizujeme alebo sa podielame na organizácii.

Tato-olympiáda

Aj pre škôlky a školy, pre detičky a ich rodičov vieme pripraviť pekných pár hodiniek zábavy. Počas tato-olympiády mohli deti so svojimi rodičmi súťažiť v rôznych disciplínach, aktivitami ich sprevádzali vychovávateľky a naše „vílové“ hostesky.

fotogaléria

Leoni Stará Turá – vianočný večierok

Leoni

Výborné jedlo, výborní Old School Brothers, výborná hudba a výborná zábava – to bol vianočný večierok spojený s oslavou 100. výročia spoločnosti.

fotogaléria

Vaillant – sladký Mikuláš

Vaillant

Veľká brána pri príchode hostí, lesík, kde sa deti môžu fotiť, pastelové balóniky, to všetko zdobilo priestory kultúrneho domu.

fotogaléria

Europin – vianočný večierok na ľudovú tému

Europin

Všetky akcie s folklórnym nádychom máme radi, pretože ľudová téma má mnoho možností prevedenia a vždy je niečím originálna

fotogaléria

Adient Adrenaline Day

Adient

Rôzne adrenalínové súťaže, prekážkové dráhy a možnosť skočiť si bungee jumping zo žeriavu, o tom bol tento deň. Aj športové aktivity na ihriskách, akrobatické vystúpenia a parkour workshop, Horkýže slíže a diskotéka prispeli k pozitívnym a endorfínmi nabitým pocitom z tohto eventu.

fotogaléria

Svadba Kursalon Piešťany

Kursalon Piešťany

Medzinárodná svadba s tretinou hostí až z Ázie.

fotogaléria

Retro športový deň

MTA

Spolu s klientom sme sa rozhodli zaspomínať si na pozitívne veci z čias socializmu. Retro hudba, retro jedlo, retro nápoje, retro hry, retro výstava, retro výzdoba a retro súťaže si mohli hostia športového dňa užiť v retro priestore kultúrneho domu a jeho areálu v Miezgovciach. Hostia módu nepodcenili a prišli vo skvelých retro outfitoch.

fotogaléria

Kúzelný Mikuláš

Vaillant

Čarovné vianočné svetielka vítali hostí už pred vstupom do sály. Vo finále programu deti čakalo prekvapenie v podobe až štvormetrového stromčeka so sladkými mikulášskymi balíčkami. Ešte predtým však museli všetci prejsť cez magickú chodbu, kde všetky biele farby žiarili, pomôcť kúzelníkovi odčarovať oponu, vyčarovať si drobnosť v dielničkách, či vypočuť si báseň od Mikuláša.

fotogaléria

Linde Cup

Linde

Súťaž v šikovnosti manipulácie s vysokozdvižnými vozíkmi sme tento rok poňali sčasti vo folklórnom štýle. Deti čakali obľúbené, ale aj nové atrakcie, personál sa obliekol do krojov, priestor sme ozdobili ľudovými motívmi, nechýbal lahodný catering a ľudové aktivity pre deti ako napr. zapletanie venčekov z margarétok či streľba dreveným prakom.

fotogaléria

Zlaté Vianoce

Leoni Stará Turá

Zlaté Vianoce. Event, ktorý tento rok hostil koncertný klub v Trenčíne. Zlatá výzdoba, slovenská hudobná legenda v podobe kapely Exil, tanečnice v zlatom a kabaretno-vianočnom štýle, škola tanca, či diskotéka do noci, to všetko čakalo na hostí vianočného večierka Leoni.

fotogaléria

Deň otvorených dverí

Hanon Systems

Deň otvorených dverí nášho klienta sme poňali vo zvieracom duchu. Už na úvode eventu hostí vítali hostesky v safari outfitoch, výzdoba v téme zvierat a džungle, ako aj nafukovacie atrakcie a ostatné aktivity (maľovanie na tvár, výroba odznakov, balónikovanie) v téme.

fotogaléria

Športový deň

Europin

Spoločnosť pripravila svojim zamestnancom v spolupráci s nami športový deň. Hoci eventu počasie veľmi neprialo, pripravili sme pre hostí aj program pre prípad dažďa.

fotogaléria

Vianočný večierok

Adient Slovakia

Vianočný večierok spoločnosti sa konal v luxusnom prostredí hotela Elizabeth v Trenčíne. K zlatým prvkom prostredia hotela sa výborne hodil swingový nádych eventu spoločne s nami navrhnutou výzdobou.

fotogaléria

10. výročie založenia spoločnosti

KVK Blow Moulding Slovakia

Mali sme tú česť pripraviť oslavu 10. výročia založenia spoločnosti na Slovensku. Oslava sa niesla v štýle ľudových tradícií, nechýbal slovenský folklór ani ľudová hudba.

fotogaléria

Europin MDD

Europin

Sviatok všetkých detí sme so zamestnancami spoločnosti a hlavne ich deťmi oslávili ako sa patrí. Tvorivé dielničky, maľovanie na tvár, kúzelník a hlavne krásne kone urobili deťom veľkú radosť.

fotogaléria

Family OPEN DAY

Booster Precision Components

Family OPEN DAY priniesol veľa spokojných tvárí a šťastných detí. Okrem obľúbených skákacích atrakcií a bohatého sprievodného programu, deti čakali rozprávkové bytosti. Prekvapením boli obľúbení detskí interpreti PACI PAC.

fotogaléria

Magická noc Vianoc

CCN Group

Magická noc Vianoc bola téma večierka, ktorá v sebe niesla skutočné čaro. Detský súbor vítal hostí vianočnými koledami, atmosféru umocňovali vianočné dekorácie. Hosťom večera bola hudobná skupina ABBA revival.

fotogaléria

Športový deň

Europin

Zamestnancom spoločnosti sme pripravili letný firemný deň plný zábavno – športových aktivít. Úsmevné súťaže sprevádzal náš skvelý moderátor, hostesky odmeňovali víťazov darčekovými balíčkami. Prekvapením večera bolo rockové trio so spevákom Lukášom Adamcom a jeho energia rozprúdila zábavu, ktorá pokračovala diskotékou do neskorých nočných hodín.

fotogaléria

Čarovný deň detí

Hanon Systems

Čarovný, rozprávkový deň pre rodiny s deťmi. Deti vítali rozprávkové postavičky, víly mali pre ne pripravené animátorské hry a odmeny, prišli aj mimoni a kúzelník deťom okrem úsmevu na tvári vykúzlil aj zvieratká z balónov.

fotogaléria

Vianočný firemný večierok

Leoni Stará - Turá

Vianočný večierok spojený s výročím spoločnosti bol plný hudobných a tanečných predstavení. Na začiatku eventu hostí uviedla do vianočnej atmosféry svetelná výzdoba a spievané koledy, nechýbala torta a ani tanečno-akrobatické vystúpenie. Naozajstnú šou počas večera urobil Freddie Mercury s kapelou.

fotogaléria

Kontaktujte násTím

Anton ŠEPTÁK

managing director

+421 915 566 377

Mgr. Lucia ŠIMKOVÁ

event manager

+421 905 724 197 +421 917 585 208

Tomáš MILITKÝ

technical manager

+421 915 471 772

Naši klienti