Festival malých dračích lodí 2017

Promoline, Buď Lepší

Najväčší Festival malých dračích lodí na Slovensku sme zorganizovali spolu s o. z. Buď lepší, pod záštitou TSK. Festival nastavil vysokú latku medzi účastníkmi pretekov dračích lodí. Posádky lodí zo štyroch krajín Európy a to Slovenska, Česka, Maďarska a Rakúska bojovali o prvenstvo. Súťažilo sa v závodoch na 200 m a 500 m v kategóriách Firmy a Hobby, Šport a Fun, Ženy. Pre súťažiacich sme pripravili nadštandardné podmienky, aby sa cítili komfortne aj mimo závodov. Vďaka LED obrazovke a kamerovému prenosu si mali možnosť tímy okamžite pozrieť preteky a skontrolovať výsledky.Atmosféru spríjemňoval počas celého dňa moderátor Kajo a DJ Luco.  Večer bol ukončený zábavou všetkých spriatelených tímov.

Video - Festival malých dračích lodí 2017

Festival malých dračích lodí 2017

Referencie

Eventy ktoré organizujeme pre našich klientov.

Vaillant – sladký Mikuláš

Vaillant

Veľká brána pri príchode hostí, lesík, kde sa deti môžu fotiť, pastelové balóniky, to všetko zdobilo priestory kultúrneho domu.

fotogaléria

Linde Cup

Linde

Súťaž v šikovnosti manipulácie s vysokozdvižnými vozíkmi sme tento rok poňali sčasti vo folklórnom štýle. Deti čakali obľúbené, ale aj nové atrakcie, personál sa obliekol do krojov, priestor sme ozdobili ľudovými motívmi, nechýbal lahodný catering a ľudové aktivity pre deti ako napr. zapletanie venčekov z margarétok či streľba dreveným prakom.

fotogaléria

Zlaté Vianoce

Leoni Stará Turá

Zlaté Vianoce. Event, ktorý tento rok hostil koncertný klub v Trenčíne. Zlatá výzdoba, slovenská hudobná legenda v podobe kapely Exil, tanečnice v zlatom a kabaretno-vianočnom štýle, škola tanca, či diskotéka do noci, to všetko čakalo na hostí vianočného večierka Leoni.

fotogaléria

Deň otvorených dverí

Hanon Systems

Deň otvorených dverí nášho klienta sme poňali vo zvieracom duchu. Už na úvode eventu hostí vítali hostesky v safari outfitoch, výzdoba v téme zvierat a džungle, ako aj nafukovacie atrakcie a ostatné aktivity (maľovanie na tvár, výroba odznakov, balónikovanie) v téme.

fotogaléria
Všetky referencie