Small Dragon boat festival 2018

Promoline, Buď Lepší

Rekreačná zóna Lodenica v Trenčíne hostila poslednú augustovú sobotu preteky dračích lodí na rieke Váh. Atraktívne podujatie po roku opäť otestovalo fyzické sily, koncentráciu a tímové cítenie domácich i zahraničných posádok.

Ani ranný dážď neubral z kvalitných výkonov tímov, ktoré súťažili v kategóriách firmy a hobby, juniori do 18 rokov, ženy, open a mix. Pretekov sa zúčastnilo 38 posádok, medzi inými aj mládežnícke tímy – Hokejový klub Dukla Trenčín – 8. hokejová trieda a mladé dievčatá z AS Hádzanársky klub Trenčín.

Na Slovensku išlo o vyvrcholenie sezóny záverečnými štvrtými pretekmi dračích lodí. Slovenský pohár dračích lodí si na domácej vode prevzali úradujúci majstri sveta dračích lodí v kategórii 50+ ŠK Dračia Légia 2012, Trenčín.

Za podporu ďakujeme mestu Trenčín, Trenčianskemu samosprávnemu kraju, Nadácii ZSE, spoločnostiam RONA a TONAS.

Video - Small Dragon boat festival 2018

Referencie

Eventy ktoré organizujeme pre našich klientov.

Vaillant – sladký Mikuláš

Vaillant

Veľká brána pri príchode hostí, lesík, kde sa deti môžu fotiť, pastelové balóniky, to všetko zdobilo priestory kultúrneho domu.

fotogaléria

Linde Cup

Linde

Súťaž v šikovnosti manipulácie s vysokozdvižnými vozíkmi sme tento rok poňali sčasti vo folklórnom štýle. Deti čakali obľúbené, ale aj nové atrakcie, personál sa obliekol do krojov, priestor sme ozdobili ľudovými motívmi, nechýbal lahodný catering a ľudové aktivity pre deti ako napr. zapletanie venčekov z margarétok či streľba dreveným prakom.

fotogaléria

Zlaté Vianoce

Leoni Stará Turá

Zlaté Vianoce. Event, ktorý tento rok hostil koncertný klub v Trenčíne. Zlatá výzdoba, slovenská hudobná legenda v podobe kapely Exil, tanečnice v zlatom a kabaretno-vianočnom štýle, škola tanca, či diskotéka do noci, to všetko čakalo na hostí vianočného večierka Leoni.

fotogaléria

Deň otvorených dverí

Hanon Systems

Deň otvorených dverí nášho klienta sme poňali vo zvieracom duchu. Už na úvode eventu hostí vítali hostesky v safari outfitoch, výzdoba v téme zvierat a džungle, ako aj nafukovacie atrakcie a ostatné aktivity (maľovanie na tvár, výroba odznakov, balónikovanie) v téme.

fotogaléria
Všetky referencie