eventová agentúra

Event manažment pre nás nie je práca, ale poslanie..

Chceme sa podieľať na prípravách osláv vašich úspechov, pomáhať vám vytvárať nezabudnuteľné momenty pre vašich zamestnancov, obchodných partnerov a priateľov. Zorganizujeme váš event v každom detaile a vy sa pritom môžete bezstarostne venovať svojim hosťom.

Baví nás naša práca, teší nás vyčarovať úsmev na tvárach našich spokojných klientov. Sme dynamický tím skúsených ľudí, ktorí radi robia veci inak.

presvedčte sa sami

Kontaktujte nás

Pripravíme pre vás

Firemné večierky a teambuldingy

Firemné večierky patria neodmysliteľne k dôležitým odmenám pre zamestnancov. Prezentujeme umelcov, návrh eventu, scenár, informujeme o novinkách, diskutujeme prípadné zmeny. Myslite aj Vy na svojich zamestnancov a odmeňte ich vianočným večierkom, firemnou párty, prípadne akoukoľvek akciou uprostred roka!

Kongresy a konferencie

Okrem technického zabezpečenia kongresu či konferencie dokážeme takúto akciu kompletne zorganizovať. Od výberu miesta konania, cez zabezpečenie dodávateľov, mobiliáru, cateringu, hostesiek, až po výber spíkrov, návrhu marketingu a programu celej akcie v spolupráci s Vami. Už dlhšie máte myšlienku na zorganizovanie konferencie alebo kongresu, ale netrúfate si? Pokojne nás oslovte, navrhneme celú akciu a spoločne preberieme detaily.

Plesy, galavečery

Plesy pre verejnosť, plesy zamerané na konkrétnu skupinu ľudí či detský ples. Dokážeme zabezpečiť komplexnú akciu alebo svetelnú a zvukovú techniku samostatne. Vyberáme vhodných umelcov, scenár pripravujeme starostlivo, technické a ľudské zabezpečenie akcie vyberáme kvalitne. Ak máte aj Vy ambíciu uskutočniť ples, ale nemáte potrebné skúsenosti a uvítali by ste pomoc, obráťte sa na nás!

Akcie pre deti

Mikuláš, balíčky sladkostí, vianočný program, tvorivé dielničky, divadlo, ... toto všetko a ďalšie prvky vieme aplikovať aj na iné témy. Či ide o letné family days s atrakciami alebo tematicky zameranú udalosť pre deti, vieme poradiť, pripraviť, zorganizovať. Pritom myslíme najmä na interaktívnu zábavu a aktivity, ktoré deťom vyčaria úsmev na tvári.

Služby

Personál, hostesky

Vaša dôvera je pre nás to najdôležitejšie. Môžete sa bezstarostne obrátiť na ľudí, ktorí spolupracujú na evente. Naše hostesky asistujú pri organizovaní a zabezpečení hladkého priebehu celého eventu. Samozrejmosťou pre ne je rozdávať pozitívnu energiu a spríjemňovať hosťom celé podujatie.

Umelci

Možno máte obľúbeného interpreta, možno chcete vidieť niečo fascinujúce alebo sa vám viac páči klasika? Zabezpečíme vám domácich aj zahraničných umelcov, poskytneme maximum z umeleckej scény a vytvoríme tak nezabudnuteľné zážitky vám i vašim hosťom.

Catering

Spoľahlivý personál, výborné jedlo a nápoje sú neodmysliteľnou súčasťou každého eventu. Nechajte výber dodávateľov na nás a my vyberieme spomedzi tých najlepších a najmä overených.

Priestory

Vybrať si správny priestor tak, aby napĺňal myšlienku celého eventu, je veľmi dôležité. Našou úlohou je okrem samotných príprav a realizácie podujatia poradiť vám a pomôcť nájsť to správne miesto, kde sa vy a vaši hostia budete cítiť príjemne.

nezabudnuteľné večierky

Naše referencie

Sladký Mikuláš

Veľká brána pri príchode hostí, lesík, kde sa deti môžu fotiť, pastelové balóniky, to všetko zdobilo priestory kultúrneho domu.

Prezentácia produktov a súťaže

Súťaž v šikovnosti manipulácie s vysokozdvižnými vozíkmi sme tento rok poňali sčasti vo folklórnom štýle.

Zlaté Vianoce

Zlatá výzdoba, slovenská hudobná legenda v podobe kapely Exil, tanečnice v zlatom a kabaretno-vianočnom štýle, škola tanca, či diskotéka do noci.

Deň otvorených dverí

Deň otvorených dverí nášho klienta sme poňali vo zvieracom duchu.

Všetky referencie

Náš tím

Anton ŠEPTÁK

managing director

+421 915 566 377

Mgr. Lucia ŠIMKOVÁ

event manager

+421 905 724 197

Tomáš MILITKÝ

technical manager

+421 915 471 772

Kontaktujte násNaši klienti